Компанія Ukraine Poland HUB створена у 2016 році з метою підсилення взаємодії між українським та польським бізнесом. Для того, щоби побудувати надійний місток між двома країнами, ми вирішили розвивати партнерство заради наближення до спільної мети - перетворення України на справжню європейську бізнес потугу.

Незважаючі на велику кількість офіційних контактів між Польщею та Україною, дотепер залишається в початковому стані співпраця у сфері бізнеса між нашими країнами. Щоб налагодити ділові стосунки, в першу чергу потрібно об’єднати людей бізнесу – власників компаній, топ-менеджерів та підприємців. Вони краще за інших знають як потрібно розвивати нове діло, вміють знаходити постачальників товарів та послуг, та мають хист до впровадження передового світового досвіду. Для поєднання зусиль потрібно зовсім небагато – зручний майданчик для спілкування. Тому ми створили Ukraine – Poland Hub, мета якого – розвиток україно-польских ділових відносин у всьому їх різноманітті.

Ukraine Poland HUB започатковує різні бізнес проекти, зокрема у галузі просування польських товарів на український ринок. Ми допомагаємо відкривати Україну польським бізнесменам, налагоджуємо зв'язки між бізнесом та владою, консультуємо по різних аспектах щодо створення нових підприємств та ведення переговорів. Наші партнери довіряють Ukraine Poland HUB та допомагають створювати якісно нове бізнес середовище, яке і надає змогу заробляти прибуток.

Компанія Ukraine Poland HUB закликає всіх небайдужих до майбутнього України приєднуватись до нас, створювати коаліції та разом розвивати українську державу. Ми впевнені в тому, що нова країна може постати тільки тоді, коли спільними зусиллями бізнесмени та активні громадяни будуть працювати і вирішувати проблеми разом, заробляти гроші та інвестувати їх в нові проекти.

Ми запрошуємо до відкритого спілкування усіх хто має інтерес до сусідніх ринків, цікавиться актуальними заходами та перспективами і ризиками розвитку власного бізнесу в Україні чи Польщі. Ми впевнені, що досвід польської сторони буде цікавим і корисним їх українським колегам, а нові можливості України привернуть увагу бізнесменів з Польщі.